Uzupełnienie danych zamówienia

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz login oraz hasło do systemu iPOS web. Po zalogowaniu się na swoje konto, system poprosi o uzupełnienie pozostałych danych dotyczących Twojego konta. 

Uzupełnienie danych zamówienia

Aby dokończyć konfigurację zamówienia:

 1. Przejdź na stronę iposweb.pl. Twoim loginem jest adres mailowy, który podałeś/aś podczas zamówienia. Na wskazany adres otrzymałeś także hasło do logowania.
 2. Uzupełnij dane rejestrowe oraz swojego sklepu, a następnie zaakceptuj regulaminy.

Inicjalizacja urządzenia

Po uzupełnieniu danych możesz uruchomić kasoterminal, który w bardzo prosty sposób pobierze dane, które wprowadziłeś do systemu.

Aby dokonać inicjalizacji: 

 1. Uruchom urządzenie.
 2. Wykonaj test komunikacji:
  1. Przejdź do menu serwisowego naciskając 3 poziome linie w lewym górnym rogu.
  2. Wybierz 5 Testy.
  3. Wybierz 1. Test komunikacji - należy postępować zgodnie z komunikatami na wyświetlaczu - test powinien zakończyć się wynikiem pozytywnym
 3. Naciśnij czerwony przycisk aby wrócić do poprzedniego widoku. 
 4. Wybierz 1. Inicjalizacja.
  • Po wykonaniu inicjalizacji urządzenie poprosi o wykonanie raportu dobowego. Po wydrukowaniu dokumentu kasoterminal zrestartuje się.

Pamiętaj!

 • Po uzupełnieniu wszystkich danych w iPOS web w zakładce Obsługa/Dokumenty pojawi się umowa na płatności kartowe, która należy podpisać. Wszelkie informacje otrzymasz w oddzielnej wiadomości mailowej.
 • Urządzenie pozostanie w trybie szkoleniowym do czasu wizyty serwisanta, który wykona fiskalizację. Wszystkie zmiany dokonane w trybie szkoleniowym zostaną automatycznie skasowane podczas wykonywania fiskalizacji. 
Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 1 z 2
Masz więcej pytań? Wyślij zlecenie

0 Komentarze

Komentarze do artykułu są zablokowane.