Wstęp do deliko.pl

Deliko.pl to nowa funkcjonalność w iPOS web, którą jest sklep online. To odpowiedź na liczne prośby Klientów iPOS z branży HoReCA, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność o zamówienia online, nie płacąc przy tym wysokich prowizji za obsługę, jak to często ma miejsce w przypadku dużych portali do zamawiania jedzenia na wynos. 

 

Dla kogo deliko?

Deliko czyli darmowy sklep do zamawiania online jest dostępny dla wszystkich Klientów iPOS, którzy posiadają aktywne urządzenie iPOS smart+ w dowolnej taryfie abonamentowej. Funkcjonalność deliko jest dedykowana dla branży gastronomicznej, ale mogą z niej korzystać także przedsiębiorcy z innych branż, specjalizujących się w sprzedaży różnych produktów.

 

Jak zakłada się sklep na deliko?

Konfiguracja własnego sklepu na deliko.pl przez Klienta jest łatwa i szybka, a odbywa się z poziomu iPOS web, czyli systemu do zarządzania sprzedażą. Cały asortyment oraz cennik są skonfigurowane ze sklepem online na indywidualnym koncie Klienta w iPOS web. Dzięki temu, zarządzanie sprzedażą online odbywa się z tego samego miejsca, w którym Klient iPOS zarządza sprzedażą stacjonarną. 

Konfiguracja sklepu internetowego deliko.pl

 

Zamówienia ze sklepu internetowego trafiają bezpośrednio na kasoterminal IPOS smart+, gdzie można je od razu fiskalizować:

Obsługa zamówień złożonych w sklepie internetowym na deliko.pl

 

Ile kosztuje sklep online w iPOS?

Zakładając własny sklep online na deliko, Klient iPOS nie ponosi żadnych dodatkowych opłat z tytułu hostingu, domeny, certyfikatu bezpieczeństwa SSL. Obsługa i koszty tych czynności są po stronie iPOS. Jedyny koszt, który ponosi Klient iPOS, to prowizja w wysokości 2% od przyjętego zamówienia. Jeśli Klient iPOS nie sprzedaje poprzez sklep online, to nie ponosi żadnych kosztów.

 

Sklep online deliko w pigułce:

• Dzięki deliko.pl udostępnisz swoje produkty i MENU do sprzedaży on-line we własnym sklepie internetowym

• Produktami zarządzasz tak jak dotychczas, w iPOS web, wszystko w jednym miejscu

• Własny sklep internetowy uruchomisz w kilka minut w iPOS web

• Nie płacisz za uruchomienie i utrzymanie sklepu

• Nie płacisz wysokich prowizji rzędu 12-20% od obrotu, jak w przypadku popularnych portali do zamawiania jedzenia

• Nie musisz inwestować w zakup dodatkowego tabletu czy innego sprzętu - zamówienia z deliko.pl wpadają wprost na Twój kasoterminal iPOS smart+, gdzie możesz je od razu fiskalizować

• Możesz przekazać zamówienie wraz z adresem dostawy na mobilny kasoterminal iPOS pocket, bezpośrednio do Twojego dostawcy, który wydrukuje paragon i przyjmie płatność u klienta

• Nie masz ukrytych i dodatkowych kosztów obsługi, płacisz tylko 2% prowizji od przyjętego zamówienia!

• Nie musisz znać się na skomplikowanych wdrożeniach i integracjach systemowych, gdyż sklep i zamówienia będą już zintegrowane z Twoim kasoterminalem

• Udostępnij adres swojego sklepu stałym klientom i oszczędzaj na prowizjach popularnych portali do zamawiania jedzenia

 

Poniżej znajdziesz instrukcję jak założyć taki sklep w iPOS web:

Konfiguracja sklepu internetowego deliko.pl

 

Sprzedawaj online i zarabiaj więcej!