Zacznij tutaj

Dziękujemy za wybór rozwiązań iPOS. Zapewniamy, że dołożyliśmy najwyższych starań, aby korzystanie z naszych rozwiązań było intuicyjne, a sama obsługa nie sprawiała kłopotów i ułatwiała codzienną pracę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą wiedzy, gdzie umieściliśmy niezbędne instrukcje.

PLATFORMA iPOS web

Dostęp do platformy iPOS web pozwala Ci na dokonywanie zmian cen, dodawanie nowych produktów oraz sprawdzenie każdego paragonu i aktualnych wyników sprzedaży z dowolnego urządzenia w każdym miejscu na ziemi. Login i hasło do platformy iPOS web otrzymaliście Państwo mailem w osobnej korespondencji, tuż po opłaceniu zamówienia. W celu dokończenia procesu należy zalogować się do iPOS web i postępować zgodnie z instrukcją zamieszczoną pod poniższym linkiem:

https://pomoc.ipos.pl/161371-Uzupełnienie danych zamówienia

UMOWA NA PŁATNOŚCI KARTOWE

Po wykonaniu powyższych czynności w systemie iPOS web zostanie udostępniona umowa na płatności kartą. Prosimy o pobranie i podpisanie jej zgodnie z instrukcją, która została wysłana w oddzielnej wiadomości mailowej, a następnie odesłanie skanów na adres: pomoc@ipos.pl.

Odesłanie skanu dokumentów jest konieczne do uruchomienia płatności kartowych. Pamiętaj także, aby w kolejnym etapie odesłać papierowy egzemplarz do biura iPOS. 

PIERWSZE KROKI Z iPOS web

  1. Jak wprowadzić asortyment
  2. Jak dodać cenniki i ceny
  3. Jak dodać personel
  4. Edytowanie nagłówka

PIERWSZE KROKI Z Aplikacją sprzedażową

  1. Jak zarejestrować sprzedaż:
  2. Jak przyjąć płatność:
  3. Raporty fiskalne dobowe:

ZAPOZNAJ SIĘ Z INSTRUKCJAMI PRZEZNACZONYMI DLA TWOJEGO URZĄDZENIA

Urządzenia iPOS

Życzymy wielu sukcesów oraz zadowolenia z używania kasoterminala iPOS i platformy iPOS web.